Oblíbené fetiše u mužů

Samotný fetiš je charakterizován jako něco neživé, co však dokáže unikátně vybičovat sexuální touhu. Takže už z této lehké poučky je jasné, že fetiš má moc i z ochablého přirození udělat tvrdý nástroj pulzující rozkoší. Proč bychom se měli této chuťovky vzdát dobrovolně?

rukavice, pouta a lodičky

Školačky

Kolik z nás chtělo ve škole sbalit spolužačku a někde se s ní za keři oddat hrám dospělých? Bohužel ne každý měl to štěstí, a tak se fetiš školačky řadí k nejoblíbenějším. Muži si zde při erotických hrách užívají své ztracené dětské sny a může to být velmi zajímavé, pokud si vaše přítelkyně oblékne punčošky, nahodí košilku, na záda tašku a uváže copánky, které jste chtěli na základní škole holkám pořádně vytahat a projevit jim tím lásku.
svázané ruce

Footfetiš

Ženské nohy. Kdo by je neměl rád? O nich jsou filmy, básně, skladby i nemravné scény. Tento druh fetiše je spojen s množstvím doplňků. Od nahých nohou, kterými se necháte promasírovat, přes punčochy a vysoké podpatky. Je to něco, co nedokázal nikdo nevysvětlil, ale muže zkrátka vysoké podpatky vzrušují i samy od sebe. Vyzkoušejte tyto fetiše i vy. Uvidíte, že mohou dát partnerskému sexu víc než jen pocit, že žena je obuta i v posteli.

BDSM

Zkratka, při které mužům i ženám zasvítí oči. Zde se spojuje několik fetišů. Může to být dominance nebo submisivní postavení a s ním spojené úkoly i oblečení, které vás vzruší. Protože pro muže je vhodné, pokud si vyzkouší, jaké to je být pánem situace i tím, kdo musí poslouchat a držet krok. A navíc tento sexuální směr má více fetišů a doplňků jako kterýkoli jiný. Proto by byla velká škoda obejít ho.

Vůně

Patří k nejmocnějším fetišům a můžete si vybrat. Mohou to být použité kalhotky, punčochy, boty. Pro mnoho chlapů je přičichávání k parfému přímo nadpozemským zážitkem. Dokonce se s tímto fetišem obchoduje a použité dámské kalhotky si pánové pořizují po celém světě. Tak, co odhodláte se alespoň s přítelkyní?