Co je to SEO?

Co je Seo https://www.seolight.cz/co-je-seo. To je zkráceně. Celý název však je: „Search Engine Optimization“ aneb česky optimalizace pro vyhledávače. Složité? Ani zdaleka ne pokud víte jaké funkce to plní a k čemu to používat. Tato optimalizace má od svého vzniku za úkol, aby důležité titulky/články zobrazovala jako ty prvořadé, které by si měli lidé přečíst a nebo je to někdy tak fikaně udělané, že máte popisek ale pod tím popiskem se Vám zobrazí něco naprosto jiného co s ním ani zdaleka nesouvisí. To se mi stává dost často.

seo článek 2

Když se některá ať už to z Vašich stránek objeví někde na hlavním panelu, máte vyšší záruku sledovanosti a taky vyšší záruku toho, že to čemu jste věnovali čas jste nedělali zbytečně nebo jen tak pro Vaší zábavu. To zda-li je stránka kvalitní nebo ne má za úkol provádět počítač. Ale protože ani ty nejsou dokonalé tak lidé vymysleli metodu pro SEO, kterou dnes známe pod názvem RANK. Rank je metoda, která nám zaručí že pokud dáme do popisku nějaké slovo, a potom to slovo napíšeme do vyhledávače s tím že chceme vyhledat svůj článek, najdeme ho.

Záleží taky jaký vyhledávač používáme. Nejlepší jsou: Google vyhledávač; Seznam.cz; nebo taky hodně častým internetovým vyhledávačem může být Bing. Je jich opravdu hodně, ale pokud chceme aby náš článek byl úspěšně hledatelný, tyto jsou opravdu zásadní pro naši úspěšnost.

seo článek 4

Už se Vám někdy stalo, že jste publikovali článek, ale ani do měsíce neměl žádné shlédnutí, nebo prostě si ho nikdo nevšiml? Potom Vám poradíme a to přesněji řečeno, pište dobré a chytlavé perexy. Co je to perex? Další důležitá věc v Seo a pro Váš článek. Pokud budete mít uvedu příklad napsat reklamu, udělejte to chytlavě. Spojte to třeba s obdobím které právě je. Ať už jsou to svátky jako Vánoce, Velikonoce, jděte na to chytře a nechte si i poradit třeba od zkušených copywriterů, kterých je psaní nejen koníčkem, ale také jejich hlavní profesí.

Pokud Vám to doteď nešlo, věřím že jste z článku načerpali alespoň nějaké užitečné rady pro Váš lepší život a pokud ne mám pro Vás ještě jeden tip!

Seolight Vám jistě poradí víc!