Do nebankovní americké hypotéky se zamilujete

Chcete vyrazit na báječnou dovolenou? Anebo pomýšlíte spíše na práci a na to, že potřebujete nový, výkonný automobil k tomu, abyste do práce mohli dojíždět? Anebo toužíte po vlastní střeše nad hlavou třeba v podobě malého bytu, abyste se mohli konečně postavit na vlastní nohy?

Pokud jde o lidská přání, těch je mnoho a mohli bychom jimi klidně popsat kilometry papíru. Nic by to ovšem nezměnilo na tom, že většina lidí moc dobře ví, co si přejí, ale neví, kde na realizaci svých přání vzít peníze.

banka na dlani

Mnoho lidí je totiž v situaci, kdy si nemohou příliš vybírat, vlastně se třeba ani nemají kam obrátit. Možná mají nízké příjmy anebo mají nějaký záznam v bankovním či v nebankovním registru anebo je v očích banky sráží už jen to, že mají příliš nízký či naopak příliš vysoký věk. Těch důvodů, proč může banka vaši žádost o půjčku odmítnout, je zkrátka mnoho.

Klíčem k jejich řešení je, nechodit o půjčku žádat do banky, ale do nebankovní společnosti. Tam dosáhnete na výhodnou nebankovní americkou hypotéku i v případě, že máte nízké příjmy, záznam v registru anebo nízký či vysoký věk.
A když si vyřídíte nebankovní americkou hypotéku, tak dokonce ani nebudete muset řešit, na co si peníze půjčujete. Můžete to být totiž doslova na cokoli, tato půjčka je bezúčelová a vaše záměry nebudou nikoho zajímat. Ani nyní, ani později.

investiční měna

Vlastně to jediné, s čím se musíte poprat, je záruka toho, že půjčené peníze splatíte. Takovou záruku musíte nebankovní společnosti složit v podobě nějaké nemovitosti. Je vcelku jedno, o jakou nemovitost se bude jednat, takže jako záruku můžete využít svůj byt, rodinný domek svých rodičů anebo třeba pozemek.

Mějte na paměti jen to, že výše půjčky nesmí přesáhnout sedmdesát procent odhadní hodnoty nemovitosti, takže pokud toužíte po velkých penězích, připravte si opravdu hodnotnou nemovitost. Jestliže se spokojíte s málem, garáž vám může stačit. A nemusí být ani vaše vlastní.