K úpravě zevnějšku rozhodně patří

Každá žena by si přála, aby vypadala pořád upraveně a aby se příjemně cítila. K tomu nutně patří pravidelná návštěva kadeřníka, kosmetičky, solária a nesmíme zapomínat na pedikúru a manikúru. V každém specializovaném salónu strávíme mnoho času, někdy i několik hodin. Skloubit tak péči o svůj zevnějšek se zaměstnáním a péčí o děti a domácnost není jednoduchým úkolem. Pro některé z uvedených činností se jistě bez pomoci profesionálů neobejdete, ale jsou i úkony, které s trochou praxe zvládnete doma a bez cizí pomoci. Například pedikúru a manikúru.

sada laků

Zpočátku vám úprava nehtů, nebo nehtová modeláž možná zabere více času než v salónu, ale to se velmi rychle změní. Stačí pár pokusů a vaše technika se zlepší natolik, že hravě doma nahradíte speciální salón. Jen nesmíte zapomínat na to, že i doma potřebujete velmi kvalitní přípravky a prostředky pro nehtovou modeláž, nebo pro péči o své přírodní nehty. Laky na nehty tak vybírejte vždy od prověřených výrobců. Pokud s nehtovou modeláží teprve začínáte, jsou pro vás určeny speciální sady pro začátek, kde najdete všechno potřebné vybavení. V některých balíčcích už je součástí i uv lampa, která se používá na vytvrzení gelu. Gelové nehty jsou v posledních letech velmi oblíbené, zejména pro jejich přirozený vzhled, pružnost a skutečnost, že vám na rukou nezežloutnou.

laky

Oblíbené trendy
Francouzská manikúra je sice stále velmi oblíbenou úpravou, v poslední době se však dostává do obliby i mnohem odvážnější vzory a barvy laků na nehty. Setkáme se i s modeláží, kdy finální úprava je různobarevná, včetně neónových odstínů nebo nejrůznějších potisků, kamínků a flitrů. Nehty pak opravdu hrají všemi barvami a dokáží zcela jistě upoutat pozornost.

I když vás módní výstřelky neoslovily a zůstanete u elegantní francouzské manikúry, nevadí. Jen nezapomínejte, že upravené ruce jsou důležitou součástí péče o zevnějšek.