Práce v Liberci vás volá

Jste společnost, která nemá dostatečný počet kvalifikovaných zaměstnanců, a přitom nabízíte pracovní pozice se skvělým odměňováním? Pomůžeme vám sehnat nové zaměstnance na práci Liberec a v jejím okolí. Stačí, když navštívíte ten správný web a zřídíte si zcela zdarma svůj firemní účet, který si budete sami obhospodařovat na nastavovat. Budou vám tam už jen „padat“ odpovědi uchazečů o zaměstnání“ přímou cestou a nebude docházet k žádnému nežádoucímu zdržování a časové prodlevě, protože vím, že čas jsou peníze.

hledat práci

Anebo naopak – vy jako přímí zaměstnavatelé – inzerujte na našem webovém portále Hit Práce právě uvolněné pracovní pozice a staňte se tak naším firemním partnerem. Protože naší zájmem je nabídnout uchazečům o práci co nejširší nabídku volných pracovních pozic a to můžeme dosáhnout pouze s vaší pomocí. Pro registraci do systému postačuje pouze váš název společnosti, identifikační a daňové identifikační číslo, adresu, na které se nachází vaše firma a pak již jen uvedete jméno kontaktní osoby spolu s její e-mailovou adresou a telefonním číslem pro kontakt. Registrace firemního účtu je velmi rychlá, snadná a jednoduchá. Jednodušeji už to nejde.

měna česká

Pomůžeme vám s i nastavením vylepšení vašich inzerátů tak, aby byly zajímavé, čtivé a nezapadly v šedi. Nabízíme individuální přístup ke každému jednotlivému klientovi. Během naší spolupráce nás můžete kdykoliv kontaktovat, jsme připraveni vám odpovědět a poradit, případně i promovat aktuálně nejvíce potřebné nabídky.

Každý týden vám budeme zasílat týdenní reporty výkonu, to znamená počet zobrazení vaší nabídky a budeme sledovat i počty odpovědí na vámi zadaný inzerát. Budete tak mít přehled, jak reagují uchazeči a CO ve vašem inzerátu je osloví.

Nabízíme i zvýraznění – ve formě placené funkce – vaší pracovní nabídky z vámi zvolené lokality.