Protisluneční folie e shop

Většina z nás se nemůže dočkat léta. Ten pocit, když nás příjemně hřejí teplé sluneční paprsky a my z nich nasáváme tolik potřebnou energii, je k nezaplacení. Problém nastává tehdy, když se slunce dostane do styku s naším autem. Všichni známe nepříjemný pocit, když se posadíme do přehřátého auta. Existuje nesmírné množství různých testů, které dokazují, že slunce dokáže automobil vyhřát až k neuvěřitelným teplotám. Před nimi nás naštěstí ochrání klimatizace, kterou má dnes ve výbavě už téměř každé auto. Co ovšem klimatizace nevyřeší? Dotěrné sluneční paprsky, které se nám nesmlouvavě zabodávají do očí a prohřívají celé naše tělo skrz okenní výplně.

slunce silnice

Internetový e-shop nabízející protisluneční folie http://www.nanofilms.cz/ je výhradním dovozcem značky Nanofilms. Jedná se o prémiové autofólie, které jsou schváleny Ministerstvem dopravy České republiky. Jejich kvalita a technická stránka provedení jsou zaručeny. http://macforum.cz/viewtopic.php%3Ff%3D1%26t%3D10012

Protisluneční fólie jsou zhotoveny tak, aby byly schopné odrazit i vysoké teploty. Zároveň se stanou nepostradatelnou součástí vašeho auta i díky schopnosti pohltit škodlivé ultrafialové záření, které se tak nedostane do kontaktu s vaší pokožkou.

auto slunce

Fólie na auto jsou šetrné k životnímu prostředí a žádným způsobem neznehodnotí vizuální vzhled vašeho auta. Naopak mu dodají na atraktivitě. Díky dlouhé životnosti se investice do nich vyplatí i z dlouhodobějšího hlediska. I po delší době neztrácejí své podstatné vlastnosti a jsou typické pro svou barevnou stálost.

Chraňte sebe, své blízké i své děti nejen na přímém slunci, ale také uvnitř auta. Obyčejné autosklo nedokáže pohltit škodlivé UV zářená, tudíž jste mu vystaveni, což je problém zvláště při cestách na delší vzdálenosti. Použijte vedle klimatizace veškeré prostředky pro to, aby vaše cesta byla příjemná, a tak i bezpečná.