Sex není navždy


Nic na světě netrvá věčně. Což je někdy dobře a někdy také špatně. Záleží na tom, o co jde. Když jsme třeba nakonec nebyli se Sovětským svazem na věčné časy a nikdy jinak, skoro nikomu to nevadilo, spíše naopak, kdežto přišel-li někdo dejme tomu o možnost se eroticky vyžívat, určitě toho litoval a lituje. Protože je něco nám lidem příjemné a něco je klidně i na obtíž. A to příjemné určitě oželet nechceme.

Jenže osud se nás někdy neptá. A pokud zůstaneme ještě chvíli u toho sexu, pak je smutnou skutečností, že nás o něj zub času postupně připravuje. Erekce nám slábne a slábne, až už nakonec není taková jako kdysi. A bez erekce není sex a bez sexu nejsou ony často tak vzácné příjemné chvíle. Nedá se nic dělat, je to tak.

nahá žena

A když se s tím nechce někdo z nás smířit? Pak vlastně nemusí. Nebo aspoň mnohdy nemusí. Když na to přijde, máme totiž možnosti, jak zlepšit erekci a opět si užívat.

Má-li se to ale stát, nesmíme se spoléhat jen na něco, co ‚jedna paní povídala‘. Pro podporu potence je nezbytné používat přípravky, které skutečně pomáhají, nikoliv něco, o čem se někdo pochybný domnívá, že by to možná mohlo být nějak prospěšné. Není totiž přípravek jako přípravek. A jen to, co vzniklo díky vědeckému výzkumu, je tím, co dává mužům naději.

ležící žena

Zdraví lidé, kteří se nestydí oslovit svého lékaře, možná seženou na předpis Viagru, která je už světoznámý pojem. Když někdo neváhá riskovat, může zkusit štěstí a sehnat ji pokoutně na internetu, s rizikem, že si touto po zdravotní stránce uškodí nebo dokonce dostane něco, co nemá s Viagrou nic společného. A ti ostatní, nejpohodlnější a nejmoudřejší? Ti si prostě pořídí něco lehce legálně dostupné, co není při správném dávkování rizikové, byť to obsahuje stejné účinné látky jako dejme tomu ona Viagra.

A kdo vsadí na takovou podporu své mužnosti, zase v posteli zaboduje.