Udělejte si pořádek

Každý máme nějakou představu o vlastním bydlení. Někdo si potrpí na strohost, někdo má místo bytu muzeum.

Někoho byt může vypadat spíše jako holobyt, s minimem nábytku, lépe řečeno s žádným nábytkem, místo gauče jen velké polštáře, maximálně stůl a postele, místo skříní policový systém, nebo jen krabice a stojan na věšáky. Takhle by mohl vypadat byt svobodného dvaceti až třicátníka, který se teprve hledá a buduje si pracovní pozici a na usazení se v rodinném svazku zatím moc nepomýšlí. Spíše má vše připraveno na další stěhování z podnájmu do podnájmu.

věšáky

Jako protipól budou byty, které připomínají starožitnictví nebo skladiště. Obyvatelé domu nic nevyhodí a jejich skříně, police, vitríny, to vše je plné předmětů, které během roku vůbec nevytáhnou, ale které nemají to srdce vyhodit. Často se bytem téměř nedá projít, abyste do něčeho nevrazili a něco nechtíc nerozbili.

Jako asi u všeho, vždy je nejlepší zlatý střed. Pořídit si základní funkční nábytek a pokud patříte k oněm sběratelům, co nechtějí nic vyhazovat, protože se to může ještě někdy na něco hodit, tak tyto věci skladovat co možná nejpraktičtěji. A jak toho dosáhnout? Pořídit si skříně na míru sten-skrine.cz, které využijí dokonale všechen nepotřebný prostor, např. pod šikmým stropem, nebo někde v jinak nepřístupném koutě, kde můžete skladovat věci, kterých se nechcete zbavit, ale zároveň víte, že je vytahujete jednou za rok a možná ani to ne.

skříně

Skříně na míru jsou praktický způsob, jak využít nejrůznější netypické prostory v domě nebo v bytě. Skříň, která bude až po strop, i když máte sešikmené stěny nebo stropy, nebo které budou podél celé stěny v ložnici, včetně využití celé stěny skříně jako zrcadla. Do takových skříní schováte spousty věcí, které nebudou překážet v pokoji, nebude se na ně prášit, a hlavně budou skryty před zraky návštěv.