Udělejte to pro sebe, své zdraví i náladu

Tam, kde vám medikamenty z lékárny nepomáhají, nebo pomáhají, ale chtěli byste to ještě více podpořit, může nastoupit léčba pomocí bylinek. Každá bylinka má svoje účinky a každá je dobrá a nápomocná k něčemu jinému. Je dobré, si nejdříve specifikovat, co vás přesně trápí, kde byste chtěli pomoci. Máte jako žena problémy s klimakteriem, pletí? Jako muž máte zase potíže s trávením a pálí vás žáha? Na obojí je velice dobrý šalvěj čaj, který má specifickou chuť a určitě vám s těmito druhy problémů pomůže. Neměly by ho pít těhotné a kojící ženy, protože jeho další vlastností je ta, že zastavuje laktaci. Samozřejmě tedy může pomoci ženám, které chtějí laktaci zastavit. Ale to je zas něco jiného. Můžete si tuto bylinku pro výrobu čaje objednat od Darka Company a dostanete jí ve skvělé kvalitě!

salvej

Pitný režim je velice důležitý pro lidské tělo, ale některým jedincům prostě samotná voda nechutná a pijí jí jen slazenou a s bublinkami. Jenže ty dokážou pěkně potrápit, nadýmat a tak dále. Pokud se s tím chystáte skončit, ale nedokážete si představit, že byste požadované denní množství tekutiny dokázali vypít celé jenom v podobě vody, mohou vám s tím pomoci právě bylinné čaje, které můžete popíjet celý den a třeba vám to ani nepřijde. Navíc vám mohou pomoci s různými neduhy jako je špatná imunita, problémy s trávicím traktem, překyselením organismu a tak dále. Navíc takové fajnové věci, jako sypané čaje jsou, nejsou zas tak drahé, jejich cena je velice přívětivá a můžete si jich zakoupit rovnou vícero druhů, abyste je mohli řádně střídat.

byliny

Šalvěj se také dále používá při zánětech dutiny ústní, pokud se zkombinuje s echinaceou, máte dokonalou směs na imunitu. A pozor, čaje nemusíte pít jenom v zimě, i když jsou teplé, jejich pití se doporučuje hlavně i v létě, kdy pomohou vašemu organismu vyrovnat teplotu na tu, která je venku.