Víte, co na svatebním oznámení znamená zkratka RSVP?

Není nad krásnější období, než když se chystáte se svou láskou na celý život uzavřít sňatek. Ale pravdou je to, že více si tyto přípravy užívají spíše ženy, než muži a obzvláště výběr svatebního oznámení nechávají mužské protějšky na své nastávající. Co naplat, ženy si s výběrem stylového svatebního oznámení dokážou pohrát více a více si to užijí, protože jsou si vědomy, že se jedná o jejich velký den. Chtějí ho mít nejkrásnější se vším všudy. A svatební oznámení mezi toto obzvláště patří.

Pravdou je, že dnešní moderní doba vám dává na výběr. Můžete vybírat z různých druhů, barev, zpracování, tvarů, materiálů, až oči přechází. Jen ženy se svou nezměrnou trpělivostí se dokážou neustále přebírat těmito skvostnými nabídkami, a navíc si k tomu vyberou i svou nejlepší přítelkyni, se kterou si výběr navzájem užívají.

svatební oznámení

Romanticky založené mladé ženy volí růžové barvičky s různými látkovými ozdobami včetně mašlí a mašliček, přidaných krajek, papírových či dřevěných srdíček převázaných stužkami. Nechybí ani znázorněné stromy společného života s ptáčky a květinami různých barev. Zajímavá je i zlatá ražba květů se zlatým motivem například pivoněk.

Střídmější dívky volí jednoduché, ale přesto výtvarně zdařilá dílka s bílým jednoduchým hlazeným grafickým papírem, kdy volí i vlastní výstižný text, který je pak umístěn uvnitř oznámení černým digitálním tiskem.

Ale nezůstává jen u těchto ukázek. Ke každému originálnímu svatebnímu oznámení si můžete, pokud chcete a požadujete, objednat ve zcela stejném designu i obálky, pozvánky na svatební veselí anebo jmenovky na svatební tabuli, ba i menu a nově i RSVP.

novomanželé láska

RSVP se, zvláště v poslední době, objevuje a tato zkratka pochází z francouzského jazyka (Répondez s\’il vous plaît) a hostitel tímto dává najevo, že požaduje potvrzení vaší účasti. Jedná se o zdařilou vychytávku, kdy si pak dokážete představit, kolik hostů míníte hostit a kolik se jich dostaví a má tak zájem o vaši svatbu. Vy si tak můžete lépe a vhodněji naplánovat další služby.

Na RSVP můžete hosty i požádat o to, jaká je jejich například oblíbená písnička nebo zda požadují ubytování v místě svatby. Jedná se tak i o milou pozornost z vaší strany.