Americká hypotéka

Když se řekne americká nebankovní hypotéka, jistě se vám hned vybaví výhodný finanční produkt. Aby taky ne, když se jedná o peníze, které si snadno a lehce sjednáte a ještě je můžete použít jakýmkoliv způsobem. Tento název je ve světě financí znám již po mnoho let a nejedná se tedy o žádnou „novinku“.

bílé sloupy

Peníze z americké hypotéky můžete opravdu použít jakýmkoliv způsobem. Jedná se totiž o bezúčelnou půjčku, takže můžete financovat své potřeby. V naší verzi tohoto finančního produktu se jedná o podnikatelský úvěr.

  • Vždy se přísně zkoumají registry. Jakmile je vaše jméno v některém z nich zapsáno, samozřejmě, že úvěr nezískáte. Jste totiž takzvaně na černé listině. Posuzuje se také věk, výše vašich příjmů, bonita a mnoho dalších kritérií. V případě bankovních institucí úplně vymizel individuální přístup, protože si ho nemohou dovolit. To v našem případě je to úplně jiné. Na osobní a individuální přístup nedáme dopustit, protože moc dobře víme, že každý klient se nachází ve své tíživé situaci a tyto situace jsou u každého úplně jiné, proto posuzujeme žádosti podle našim norem. A věřte, že u nás jsou pravidla daleko benevolentnější, než je tomu v každé běžné bance.

finanční poradce

Přísná doba a ještě přísnější podmínky

Podmínky k získání úvěru jsou čím dál tím drsnější. Pro některé klienty je to už nyní neúnosné a to teprve mají v platnost vstoupit další kritéria, podle kterých se hypotéky budou moci udělovat. Výpočty budou ještě složitější a vypadá to, že v bankách bude více prázdných židlí, než klientů. Smutný příběh, který však může mít pozitivní konec. Naše společnost garantuje nízké splátky i nízké úroky.

  • Banky často zkoumají registry, což bývá jeden z hlavních důvodů, proč vlastně úvěr nezískáte. Jakmile jste zapsáni v registrech dlužníků, tak úvěr nedostanete. Do tohoto registru se přitom můžete dostat velice snadno. Stačí jedna opožděná splátka, jedna neuhrazená faktura a často vadí i to, že jste například v účtu někdy byli v mínusu.