Jedna žena na celý život?

Představa života (až do jeho konce) s jednou ženou, může být pro nejednoho muže zpočátku děsivá. Je to pochopitelné a lidské, že se muži bojí o to, jestli jim společnost jiných krásných žen, které ještě neměli šanci poznat nebude chybět a nakolik budou schopni fungovat jen s tou jednou tváří – už napořád! Každý muž, který propadá panice a má strach z toho, jestli je život po boku jedné ženy pro něho, by se měl zamyslet na tím, co vlastnězíská a o co ve skutečnosti přijde.
polibek pod stromem

1                   LÁSKA, POZNÁNÍ A DOKONALOST SAMA

Výběr vaší partnerky je závislý od toho, jaké máte nároky. Jestli jsou více než vysoké, v případě, že potkáte ženu, která se vám bude zamlouvat, bude se jednat o opravdové štěstí, které se nemusí už nikdy opakovat. Najít totiž člověka, se kterým se poznáte chvíli a máte pocit, že vlastně celý život, patří mezi procento úspěšnosti, které bohužel nemá to štěstí každý z nás prožít. Zamilovali jste se? Znáte ji jako své boty a nevadí vám ani její nedostatky? A je ve vašich očích naprosto dokonalou bytostí? Tak si položte otázku: "Co vám v životě může ještě chybět?". Dost možná, že už nic jen snaha udržet si ji!
držet se za ruce

2                   DO SVATBY SE NEŽENETE, ALE JEDNA BY VÁS PŘEMLUVILA?

Chvíle, kterou musí každý muž dosáhnout pro to, aby měl chuť se jednou oženit, svázat a být něčím manželem se musí postupně vyvinout. Takovým případem může být partnerka, která mu vstoupí do života a ovlivní ho natolik, že se jeho myšlení a postoj k manželství obrátí na jiný level. Muž, který je přesvědčený o tom, že žena, se kterou momentálně prožívá „nebe a ráj“ je pro něho tou největší výhrou v životě, nad krokem, jakým je svatba a následné manželství nebude dlouho váhat.
 nohy novomanželů

3                   PO LETECH UŽ JEN STEREOTYP A ČASTO I PONORKA

S přibývajícími roky ve svazku manželství, se může váš život zdát jako naservírovaný stereotyp pořád dokola. Ano, většinou vše kouzelné vyprchá a přijde realita, která představuje chvíle s partnerkou, se kterou se mnohdy neshodnete. I to patří ale do manželství a bude to vaše zkouška ve vztahu, který byl kdysi postaven na pevných základech a přesvědčení, že vše společně zvládnete. A proč byste i nezvládli? Osobnost vás obou se může samozřejmě měnit každým rokem, je to i z důvodu stáří a někdy i nudy, která v manželství nedělá žádnou dobrotu. Proto nenechte dopustit to, aby vaše manželství bylo jen přežívajícím prvkem, který vašemu životu nic nepřináší. Vzbuďte ve vašem vztahu opět touhu, jiskru a někdy prožijte i chvilky osamotě mimo domov, ať víte,jak nesmírně ceněné je to, že máte vedle sebe osobu, která pro vás byla stvořená a vy máte to štěstí, že chce být právě s vámi.