Jsou současní muži mamánci?

Situace, kdy je drahé bydlení a ceny základních životních potřeb stále stoupají, mnoho mladých lidí zůstává po ukončení školy bydlet se svými rodiči. Dřív to bylo normální, že spolu v jednom domě bydlelo několik generací. Pokud se všichni dokážou vzájemně respektovat a domluvit se na vzájemném soužití, může to docela dobře fungovat, a tím mladí lidé mohou ušetřit peníze za nájem. Velmi se budou hodit, až si najdou svůj protějšek, se kterým si budou chtít koupit svoje vlastní bydlení.
Když se všichni domluví na společných výdajích a pracích pro chod celé domácnosti, neměl by být problém.

matka se synem

Muži dospívají později
Fakt že muži dospívají později je vědecky podložený. Nikdo s tím nic neudělá. A možná to je i důvod toho, proč za ně všechno řeší maminky. Ne za všechny, ale najde se opravdu až zarážející množství mužů, kteří nechají své matky, aby za ně rozhodovaly. Kde budou bydlet, kdy tam budou bydlet, kde budou chodit do práce, kam budou chodit za zábavou, co si vezmou na sebe, jaké budou mít auto… A hlavně si mamánci nechají kecat do vztahu se ženami, a to je problém.

pár se hádá

Ze začátku to vypadá roztomile. Najde se hodin žen, kterým matčina péče o dospělého syna přišla zpočátku hezká až roztomilá. Jenže to všechno se změní v momentě, kdy matka začíná vystrkovat růžky a strká nos do věcí, do kterých jí nic není. Vlivem takového chování končí celá řada vztahů, ale tito muži nejsou schopni si problém uvědomit, a to ani tehdy, když jim partnerka zkouší vysvětlit, jak se věci mají. Mamánek si neuvědomuje závažnost situace ani v případě rozchodu. Pokud si tedy najdete muže, kterému oblečení chystá maminka, měly byste se mít na pozoru. Dost možná to nebude jediná věc, která bude podle ní. A pokud je zvyklá na to, že ji váš přítel poslouchá na slovo, nebude se jí líbit, když se to vy budete pokoušet změnit.