Příroda je mocná

Pánové nejsou moc zvyklí se se svými intimními problémy svěřovat. Ani lékařům, ani kamarádům, možná tak maximálně někde pod přezdívkou v on-line diskuzi na internetu. Zatímco ženy jsou od puberty naučené chodit na gynekologické prohlídky, pánové se zkrátka stydí, a přitom jde o zcela přirozené věci okolo našeho života. Nikdy nešlape vše jako hodinky a občas se v našem těle něco může porouchat.

Stane-li se pánům někdy, že v posteli selžou, je to pro ně samozřejmě strašně ponižující, a i když žena má pochopení, můžou se někdy pánové uzavřít a z problému, který se někdy stane, udělají problém světového významu. Přitom může jít jen o pozůstatek stresu, který zažil během dne v práci nebo únava.

sex

Prvním pomocníkem, po které by muži měli sáhnout, pomineme-li, že by šli navštívit lékaře, je vyzkoušet podpůrný prostředek z přírody. Bylinky znaly babky kořenářky už od nepaměti a určitě měly ty své vyzkoušené z českých luhů a hájů. Ale dnes se dostávají na trh i bylinky exotičtější, jako je Maca bio. Kořen rostliny, jejímž domovem je Peru, je obdivuhodným afrodisiakem. Pochopitelně podléhá přísným kontrolám a je legální. Maca bio je doplněk stravy a ve správném množství má úžasné účinky na mužskou potenci.

láska

Pánové, objevil se u vás problém s erekcí, ale jste-li stydlíni, a ještě jste nesebrali odvahu, abyste navštívili svého lékaře, zkuste prvně sáhnout po přírodních prostředcích. Máte-li ženu, která vás v tom nenechá a povzbudí vaši touhu nějakým tím exkluzivním spodním prádlem, skvostnou večeří s romantickou atmosférou, při hudbě, svíčkách, není možné, aby se dílo nepovedlo a problém nebyl zažehnán. Pokud však problém bude trvat delší dobu, odhoďte stud a navštivte lékaře. Určitě není důvod se stydět, protože tyhle problémy zažije stoprocentně za svůj život každý muž. Pochlapte se a řešte své problémy!