Kouzlo lymfatické masáže

Lze ji provádět manuálně nebo pomocí přístroje (můžete ji znát pod názvem „studená“). Přístroj je složen z kalhot, do kterých si klient lehne a odpočívá. Mezitím mu kalhoty stahují svaly. Můžete si u toho číst, projíždět zprávy na Facebooku nebo jenom relaxovat. Doporučená délka ošetření je 60 minut, při kterých se určitě dokážete uvolnit.
Kdy selymfa doporučuje?
· Při celulitidě
· Při špatném prokrvování dolních končetin
· U otoků dolních končetin
· Pro zlepšení mízy
· Pro lepší odvod znečištěné krve
· Po operaci karpálních tunelů, vazů
masáž chodidla
To ale není vše. Lymfa je tekutina v těle, její tok je vzniká díky pohybům svalů a pro lidi, kteří neradi sportují, tak je tato drenáž ideální. Doporučuje se i pro sportovce, alespoň dvakrát do roka. Je skvělá na podporu imunitního systému a proti únavě.
Bohužel jsou také skupiny lidí, kterým by drenáž vůbec nemusela prospět, ba naopak. Kdy byste měli na masáž zapomenout?
· Pokud trpíte vysokým tlakem
· Při onkologickém onemocnění
· Při nemoci způsobené virem nebo bakterií
· Při žilním onemocnění
· Zda trpíte onemocnění očí
· Při akutním astma
· Pokud bojujete s bolestmi hlavy či migrénou
Při ruční drenáži si můžete vybrat, zda chcete uvolnit ruce, hrudník, bedra, nohy, záda nebo komplexně celé tělo. Praktikuje se pomocí krouživých pohybů specialisty. Tato metoda zaručuje detoxikaci, zdravotní benefity a relaxaci. Můžete si také zvolit délku ošetření. Většinou se pohybuje okolo 60 až 90 minut. Další výhody ošetření jsou, že si okamžitě všimnete výsledků a pro mnoho lidí je to opravdu příjemná záležitost.
tekutina v karafě
Doporučuji navštěvovat centra, v nichž je proškolený personál nebo lékaři, aby Vám naopak neuškodili. V Praze i Brně je hned několik kvalitních center nabízejících tuto službu. Je také vhodné tuto rehabilitaci aplikovat jednou za týden, ale záleží na individuálním problému. Sama za sebe můžu lymfatickou masáž jedině doporučit.