Netradiční výlety po Moravě

V tomto slunečném období můžeme pociťovat jistou jarní únavu. Proto se ve volném čase můžeme pustit do jakéhokoliv velmi zajímavého výletu. Právě tak svým partnerům nebo rodině věnujeme společné zážitky nejen ze samotných cest. Určitým způsobem tak načerpáme nové síly a nabereme energii. A že byste chtěli vyrazit někam kde je to velmi lákavé a kde zapomenete na všechny starosti? Přinášíme pár typů za ne-obyčejnými výlety. Tak se u každodenního shonu na chvíli zastavte a vybírejte. Co vás nejvíce zaujme z našich variant?
cesta v oblacích
Stezka Dolní Morava
Už jste někdy slyšeli, že se dá chodit v oblacích? Ano i sem vás může zavést jedna cesta. Dolní Morava se stezkou nebo řekněme konkrétně rozhlednou je na první pohled originální. Je různě zakřivená, možná proto, aby zapadla a aby působila přirozeně. Navíc je doplněna různými adrenalinovými možnostmi. Pokud vyrazíte právě sem, tak ve výšce 55 metrů se můžete ocitnout takřka jako v sedmém nebi.
hrad bouzov venkovní pohled
 Hrad Bouzov
Abychom se dostali i trochu do pohádky, pak můžou naše kroky zamířit na krásný hrad Bouzov. Ten je známý mnoha pohádkovými příběhy. Znáte některý?
·         O princezně Jasněnce a létajícím ševci
·         O medvědu Ondřejovi
·         Rumplcimprcampr
To je pro zajímavost jen pár velmi krásných právě zde natočených pohádek. Romantický hrad představí svůj překrásný interiér. Těm, kteří cestu naplánují právě sem, se jistě výlet zalíbí.
 lavendule na poli
Levandulová kavárna Zábřeh na Moravě, Bezděkov u Úsova
Už jste slyšeli o netradiční levandulové kavárně? Navíc s možností návštěvy nedalekého fialového obchodu v Bezděkově u Úsova? Kavárna nabízí speciality s levandulovou ingrediencí. Ochutnat můžete třeba levandulový likér, bábovku, zmrzlinu nebo dort. V blízkosti levandulového obchodu s různými suvenýry je možné shlédnout to překrásné pole s vůní francouzské Provence. Kdo by tuto příjemně voňavou levanduli tolik nemiloval?