Přiberte i vy – díky produktům z mléka!

Ze statistik vyplývá, že více než polovina lidí řeší to, že nemůžou na své váze klesnout. Ne všechny trápí právě tento nejvíce zmiňovaný problém, najdou se i takoví, kteří potřebují přibrat, a to ve velké míře.
půl sklenice mléka.jpg

TVAROH jako zázrak přibírání

Pravidelný přísun tvarohu do jídelníčku, je pro zdravé přibírání základem. Obsahuje totiž vysoký podíl mléčné složky a tuků, které jsou pro lidské tělo prospěšné a hodnotné. Hodí se převážně na snídani, ale i na večeři. Ochutit si ho můžete ořechy, medem nebo ovocem různého druhu.
Produktů z tvarohu je hodně, a tak se nemusíte zaměřit jen na ten klasické bílý a neochucený. V obchodech nalezete i řadu tvarohových sýrů, pomazánek nebo nápojů. Fantastické jsou i tvarohové jogurty, které jsou výtečné v průběhu celého dne.
Kvalitní a skutečně sytý tvaroh však seženete od farmářů. Všeobecně se výrobky z farmy řadí mezi ty, které jsou bohaté na svou hutnost a chuťově jsou daleko výraznější. Dále neobsahují žádné konzervanty ani složky pro uchovávání jeho delší spotřeby, což určitě uvítáte. Takový tvaroh je však dobré okamžitě spotřebovat a vychutnat si ho ještě v té nejlepší fází – tedy čerstvý!
mléko a tvaroh.jpg

Když už mléko, tak PLNOTUČNÉ

Většina z vás mléko miluje a denně pije jako vodu. Není mléko jako každé, ale najde se mezi jeho druhy i takové, které je skutečně to nejlepší. Řeč je o tom plnotučném, které má nejvíce bílkovin, mléčných složek, tuku a váš organismus zasytí na dlouhé hodiny. Prvotřídní volbou by však mělo být to čerstvé, které má krátkou dobu spotřeby. V obchodě si ceny takového mléka zásadně liší, ale to by vás nemělo odradit. Vědět, že pijete skutečně pravé a vybrané mléko je přece nad všechny ty, které často nemají s mlékem nic společné.
I tady platí, že je farma nad zlato! Zaopatřit si z ní můžete nejen to kravské, ale i ovčí nebo kozí, které je sice více aromatické, ale na zdravých kulturách v něm, to nic nemění. Dopřejte si vy kvalitu a uvidíte, že vaše váha brzy poroste.