Výhodné podmínky

Chcete si půjčit peníze, ale nevíte, jestli vám v bance poskytnou úvěr? Dostali jste se do těžší životní situace a netušíte, jak z toho ven? Máte nízké příjmy a v bance vám nechtějí půjčit, nebo naopak jste zapsáni v registrech dlužníků? V takových případech máte ještě jinou možnost a to zvolit nebankovní hypotéku, která je taktéž velice výhodná, protože nebankovní sektor v posledních letech konkuruje bankám a to nejenom z hlediska nízkých splátek, které garantujeme, ale také díky své úrokové sazbě, kterou nabízíme opravdu výhodně.
otevřená kasička.png

Úroková sazba

Jestliže vás zajímá úroková sazba, a my víme, že vás jistě bude zajímat a to hned na začátku, tak si otevřeme řekněme některá čísla. Od 4% p.a. zde máme úrokovou sazbu pro klienty, kteří nemají záznam v registru, nebo mají pouze malý záznam. Pro ostatní klienty, kteří mají větší záznamy se úroková sazba pohybuje od 7% p.a. Ovšem garantujeme nízké splátky, takže vám můžeme udělat přepočet na míru.
prblém s penězi.jpg
A. Pokud na to máte, nemusíte dokládat, na co úvěr potřebujete. Poskytujeme podnikatelské i spotřebitelské úvěry s velmi výhodnými podmínkami.
Předem nic neplatíte, odhad provedeme sami za pomocí odborníků, kterým jejich práci uhradíme za vás. Postačí nám zaslat e-mailem 10 fotografií vaší nemovitosti. Předběžně se podíváme a vytvoříme pro vás návrh. Za ten taktéž nic neplatíte a nemusíte jej přijmout. To všechno zvládneme do 24 hodin, včetně předběžného schválení hypotéky, takže je vše ve vašich rukou. Následně s vámi dopodrobna vše probereme, necháme vám smlouvu, abyste si ji mohli důkladně přečíst. Pak už jenom stačí podepsat a peníze můžete mít v den podpisu smlouvy.
luxusní vila.jpg
B. Vyzkoušejte nebankovní americkou hypotéku.
Podnikatelské úvěry
Ty si mohou sjednávat podnikatelé, firmy a OSVČ. Finance jsou určeny ke splnění závazků v podnikání, ale můžete je použít opravdu na cokoliv. Takže s nimi uhradíte došlé faktury, výplaty zaměstnancům, nedoplatky VZP a OSSZ a mnoho dalšího.