Záznam v registru neznamená konec světa, ani pokud jde o půjčku

Máte záznam v registru? V tom případě jste na tom obdobně, jako celá dlouhá řada dalších Čechů. Nicméně pokud jde o žádost o půjčku, tak je jasné, že vám podobná okolnost nijak nepomůže, protože vždy, když zamíříte do banky, tak vám velice rychle ukážou dveře. A to, ať už žádáte o libovolný typ úvěru. Pokud tedy máte zájem o peníze, které zrovna nemáte v kapse, tak na to musíte jít jinak – skrze nebankovní společnosti.

kreditní karta

Záznam v registru nemusí při žádosti o hypotéku vadit
Mnohé nebankovní společnosti nabízejí svým žadatelům možnost vyřízení nebankovního úvěru i se záznamem v registru. Tato možnost vychází ze skutečnosti, že v tom, abyste byli schopni dlužnou částku splácet, vás záznam v registru nijak neomezuje. Záznamů v bankovním a v nebankovním registru může být celá řada, a jen málokterý vypovídá o tom, že dotyčný člověk nemá dost peněz na splácení, protože se topí v dluzích anebo se jedná o notorického neplatiče. Pakliže to není váš případ a máte nějaký zanedbatelný vroubek v registru, tak se s důvěrou obraťte na zvolenou nebankovní společnost a můžete se těšit na peníze.

Nebojte se požádat ani o americkou hypotéku bez registru
Se záznamem v registru můžete klidně získat i americkou nebankovní hypotéku, které je mezi žadateli o peníze velmi oblíbená. Je to dáno především tím, že lidem dává mnoho svobody a zatěžuje je jen těmi opravdu nezbytnými povinnostmi. S americkou hypotékou vám tak například odpadá povinnost dokládat, na co jste peníze využili – dokonce to nemusíte ani nikde uvádět.

účty

Půjčka, která vás nebude zbytečně zatěžovat, přijde každému vhod
Pokud tedy máte záznam v registru a máte zájem o půjčku amerického typu, tak neváhejte požádat o americkou hypotéku bez registru, protože ona je to pravé, co zrovna hledáte. Taková půjčka vám nejen přijde vhod, ale také vám vyjde maximálně vstříc.